AI GENERATIVE ART

KISACA

Generative art, tamamen veya kısmen özerk bir sistem kullanılarak yaratılmış sanatı ifade eder. Bu bağlamda otonom bir sistem genellikle insan olmayan bir sistemdir ve bir sanat eserinin aksi takdirde doğrudan sanatçı tarafından karar verilmesini gerektirecek özelliklerini bağımsız olarak belirleyebilir. Bazı durumlarda yaratıcı insan, üretken sistemin kendi sanatsal fikrini temsil ettiğini iddia edebilir ve diğer durumlarda sistemin yaratıcının rolünü üstlendiğini iddia edebilir.

“Üretken sanat” genellikle algoritmik sanatı (algoritmik olarak belirlenmiş bilgisayar tarafından oluşturulan sanat eseri) ve sentetik ortamı (algoritmik olarak oluşturulmuş herhangi bir ortam için genel terim) ifade eder, ancak sanatçılar bunu kimya, biyoloji, mekanik ve robotik, akıllı malzemeler, manuel sistemler kullanarak da yapabilirler. rastgeleleştirme, matematik, veri eşleme, simetri, döşeme ve daha fazlası.

AMAÇ

Özel bir akademi olarak motive edici ve yaratıcı eğitimlerimizle sizi hayalinizdeki işe, fikre ve kişilere yaklaştırmayı umut ediyoruz. Aslında bunu yapmanın en iyi yoluda elbette ki kendinize fayda gösterecek iyi bilgilere sahip olmak. Çünkü birey iyi anlamda değişirse çevreside değişecektir. Eğitim seçeneklerimiz size bu modele nasıl kolayca erişebileceğinize dair yollar gösterir. Ayrıca kolektif ağında, projelerinizi ve fikirlerinizi realize edecek kişiler bulmanız da mümkün.

UYGULAMALAR

  • Stable Diffusion
  • Chatgpt
  • Dall-e
  • Midjourney
  • and more infamous systems

ÖRNEK ÇALIŞMALAR


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/syncscollective/academy.syncscollective.com/wp-includes/functions.php on line 5427