VİDEO SANATI/POST PRODUKSİYON

KISACA

Video sanatı, televizyon veya sinemanın aksine, hareketli imgelere dayalı sanatsal işlerin bir alt türüdür. Görüntü veya ses verilerinden oluşup analog veya dijital ortamlarda saklanabilir. Film ile arasında birçok paralellik ve ilişki olmasına rağmen video sanatı film değildir.

Yapım sonrası ya da post-prodüksiyon; film yapımı, video prodüksiyonu, ses prodüksiyonu ve fotoğrafçılık sürecinin bir parçasıdır. Yapıtın çekilmesi veya kaydedilmesinden sonra gerçekleşen tüm prodüksiyon aşamalarını içerir. Kurgu, seslendirme, birleştirme, yazılama, basım, çoğaltım gibi alanlar yer alır.

AMAÇ

Özel bir akademi olarak motive edici ve yaratıcı eğitimlerimizle sizi hayalinizdeki işe, fikre ve kişilere yaklaştırmayı umut ediyoruz. Aslında bunu yapmanın en iyi yoluda elbette ki kendinize fayda gösterecek iyi bilgilere sahip olmak. Çünkü birey iyi anlamda değişirse çevreside değişecektir. Eğitim seçeneklerimiz size bu modele nasıl kolayca erişebileceğinize dair yollar gösterir. Ayrıca kolektif ağında, projelerinizi ve fikirlerinizi realize edecek kişiler bulmanız da mümkün.

PROGRAMLAR

  • Adobe After Effects
  • Adobe Premiere
  • Cinema 4d
Eğitimi Veren:

Kolektif

Eğitim Süresi:

5 ders (ikişer saat)

Eğitim Yeterliliği:

Belirtilen konuda hızlandırılmış bir başlangıç eğitimi alırsınız. Bitiminde kişilerin yeterlilik seviyesi, gelişime harcadıkları saate bağlı olarak değişebilir.

HIZLI BAŞVURU


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/syncscollective/academy.syncscollective.com/wp-includes/functions.php on line 5427