MANİFESTO

Yaratıcı Alana Hoşgeldin

Biz yaratıcı bir alanız. Biraz çılgınca, hatta bazen gerçekten aşırı bile olabilir. Size fayda sağlayacak konuları öğrenmek ve sürekli iyi yönde dönüşümler geçirmek hayattaki en önemli tatminlerden olabilir. Ya da belki de deneyimlememiz gereken en büyük erdemi ve amacı da gene burada bulabiliriz. Birliğe inananlar olarak, faydalı bilgiler ve yaratıcı deneyimler olmadan bir gün geçmesin istiyoruz. Burada kendi ağınızı oluşturmanız, tüm disiplinlerden deneyimli yaratıcı insanlarla bağlantı kurmanız, her gün yeni şeyler öğrenip ve sürekli kendinizi geliştirme ideasında hevesli olmanız kendi hayatınızın için en iyi amaçlar arasında olacaktır. Birisi çaresiz durumdaysa ve yardıma ihtiyacı varsa, ekibimiz ya da katılımcılarımız zaman ayırıp bir çözüm bulmak için birlikte çalışırlar. Yaratıcılığa ilham vermek ve birliğin gücünü ihtiyaç duyan herkese göstermek istiyoruz.

Bir iletişim tasarımcısı olarak günlük hayatı hepimiz için daha güzel ve pratik hale getirebiliriz. Klasik dergilerden web sitelerine, süpermarketteki ambalajlardan eksiksiz markalara kadar hemen hemen her şeyi tasarlayabilirsiniz. Logolar, uygulamalar, posterler veya videolar geliştirirken, yaratıcı sürecin tüm aşamalarını öğreneceksiniz: Fikir, konsept ve düzenden, bitmiş üretime kadar. Bir tasarımcı olarak, görsel iletişim konusunda profesyonel değilseniz ilk adımı atmanız için sizi oraya götüreceğiz.

Yaratıcı kariyerinize başlamak için en iyi şey daha çok bilgi ve iyi bir vizyon. Hızlandırılmış eğitimlerle kolektif akademide yaratıcılığınızı keşfedin. Modern eğitim, deneyimli mentorlar ve değişimi/gelişimi destekleyen bir ruhla sizi hedefinize ulaştıracağız.

Hepimizin aynı fikirde olması iyi bir şey değildir. Yaratıcılığı ortaya çıkaran çoğu zaman fikir ayrılıklarıdır.

Kolektife mentor ya da eğitim veren olarak katılmak ister misiniz?

Kolektif olarak yaratıcı, işini iyi yapan, deneyimli yeni insanları her zaman aramızda görmekten mutluluk duyuyoruz. Bunlar dışında en çok önem verdiğimiz şey ise gerçekten iyi bir karakter. Eğer mentor ya da eğitim veren olarak aramıza katılmak isterseniz bize başvuru yapabilirsiniz.

BAŞVURU YAP